3-2-1 Baba bloğu yayında 🙂 Dinamik Baba olarak sizlere babavecocuk.com üzerinden tecrübe ettiğim, gözlemlediğim bebek ve çocuklar üzerine yazılarımı paylaşacağım. Ayrıca kullandığımız ve kullanacağımız ürünleri inceleyerek sizlerle fikirlerimi paylaşacağım.

Mesleğim spor eğitmenliği. Çocuklar ile geçirdiğim 15 yıllık bir tecrübe ile sizlere ailelerin gözünden ve onları inceleyen bir eğitmen gözünden gözlemlerimi aktaracağım. En küçük öğrencim 2-3 yaş iken en büyüğü ergenliğin had safhası olan 16-17 yaş.

Bebekler ile Oyun Oynamak
3-2-1 Baba Bloğu Yayında

Atlas oğlum bu siteyi açtğımda 3.5 aylık bir bebek. 3.5 ay içersinde yaşadığım tecrübelerimi ve muhtemel yaşayacağım yüzlerce, binlerce tecrübeyi de yine sizlerle paylaşacağım.

Bilgisayarı iyi kullandığım için baba bloğu ‘nda ( Aynı zamanda Enformasyon Teknolojileri mezunuyum) hem sosyal medya ( instagram, youtube, twitter, facebook vs) hem de web üzerinden paylaşımlarımı yapacağım.

Özetle:)
Öncelik Atlas ile yaşadığım anılarımı hem biriktireceğim hem de sizlerle fikir alışverişinde bulunacağım. Üzerine bir de işimden dolayı gözlemlediğim çocuk ve aileler ilgili gözlemlerimi yapıp baba bloğu oluşturmuş olacağım.

Babalar da Bebek Bakabilir
Babalar da Bebek Bakabilir

Bir önceki yazım olan Babalarda Teknoloji Bağımlılığı başlıklı makalemi de okumanızı öneririm.